Postovani imam bol sa desne strane do grudne kosti koji se javi odjednom i kada se malo uvijem cuje se krcanje i to traje nekih 30 minuta i takodje imam bol na sredini ledja do kicme pa ako mozete da mi kazete sta to moze biti od cega i kome da se obratim. Hvala

    Odgovoreno: 10. 09. 2010.
    • Poštovana,
      Bol u grudima koji opisujete može imati različito poreklo, kao to vam je objašnjeno na sajtu http: //www. Kardiologija. In. Rs/bol_u_grudima. Htm (ubacite naziv sajta u google) . U dijagnostici možete krenuti od kardiologa, fizijatra ili neurologa.