Dg: discopatia l4-5 cum extrusio disci i v. Dorsalis pp. Paracentralis l. Sin gr. Interm. Spondylosis vert. Lumbosacralis. Od lekova koristim diclofenac duo 75mg. Postovani, molim vas da mi objasnite vrstu moje bolesti? Sta bi mi vise odgovarali, banja ili more?

    Odgovoreno: 25. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm
      pa tamo detaljno pročitajte o svojoj bolesti. Najviše vam odgovara ustanova sa profesionalnom službom fizikalne medicine bilo da je u banji ili na moru.