Pre dva meseca sam operisala kavernom na desnoj strani glave. Nakon mesec dana magnetna rezonanca je pokazala ostatak kavernoma. Trebam ici na magnetnu rezonancu za 2 meseca, ako nalaze pokaze da je zaista deo kavernoma ostao, zanima me ishod daljnjeg lecenja, odnosno da li se moram opet operisati ili se moze leciti lekovima? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 08. 2010.
    • Poštovana,
      Indikacija za novu operaciju zavisi od brojnih faktora koji ovde nisu poznati. (veličina, lokalizacija, blizina cenatara, vaše tegobe, prethodna krvarenja,. . .) ova pitanja marate postaviti svom hirurgu.