Poštovani naime imam problem vezanim sa mojim bratom i ne znam kome da se obratim. . . Prije od prilike godinu dana imao je smetnje koje se ponavljaju sada sve ćešće istim redosljedom. . Prvo mu se pojavi zamucenje vida praceno jakom glavoboljom potom ne mogucnost govora te utrnuce ruke usta itd. . . Nalaz vepa je teškoće u provođenju. . Dali mi možete reči svoje mišljenje na temelju ovoga

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Tegobe koje opisujete sugeriraju da se obratite neurologu koji će, nakon pregleda, sprovesti predvidjenu dijagnostiku. Na osnovu samo vašeg opisa teško je reći da li se radi o migreni ili nečem drugom.