Pitanje je vezano za neuropatija charcot-marie tooth (cmt) . Po svim simtomima rekao bih da imam ovu bolest od svog rodjenja. Do sada sam prosao sve obavezne preglede i sistematske i za vojsku i vozacku ali mi dijagnoza za ovo oboljenje nije ustanovljena a ja sam prilicno siguran da. Moje pitanje je gde mogu da se testiram na ovu vrstu bolesti i sa kim mogu strucno da porazgovaram.

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Potreban je pregled stručnjaka koji se bavi nervima i zatim odluka o daljoj dijagnostici (najvažnija i početna odluka je koji emng je potreban) . Više o bolestima nerava sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/nervi. Htm