Imam jake bolove, osecam probadanje, ziganje u patrljku noge koja je amputirana pre dvadeset godina, mozete li mi reci koje lekove da koristim, bolovi su jaki u vidu probadanja nozem i traju vec tri dana, bio bih vam zahvalan kada bi mi rekli, unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Ovaj sajt nije predvidjen za lečenje, već razjašnjavanje i informisanje. Morate otići lekaru koji će proceniti tip bola i tek onda vam prepisati lekove. Više o lečenju bola sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/hirurgija_bola. Htm