Siringomijelija da li kod nas postoji ustanaova i hirurg koji moze da nam pomogne? Promjene su izmedju drugog i petog prsljena. Dijeagnoza je postavljena na osnovu snimka magnetne rezonance. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovani,
      Lečenje siringomijelije se radi u svim neurohirurškim centrima (novi sad, niš i beograd,. . .) . Naravno na prvom mestu je potreban pregled i utvrdjivanje da li je siringomijelija uzrok vaših tegoba.