Postovani meni je konstatovan lumbalni sindrom i predlozene neke sest inekcija po dvije vrste p otri da primam naizmjenicno do krepstane bol u ledjima koja nije stalno prisutna nego ponekad i kad abol prestane da idem na fizikalne jacanje paraventrebalne muskulature. Mene zenima mogul ici ja na fizikalne terapije bez primanja inekcija jer me ne bole ledja stalno samo nekad kad duze hodam imam 18 god.

    Odgovoreno: 15. 08. 2010.
    • Poštovani,
      O načinu lečenja treba da razgovarate sa lekarom koji vas je pregledao i zna uzrok bola koji ste opisali. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm