Postovani profesore, pre osam meseci dijagnostifikovana mi je hernijacije diska l5_si sa kompresijom radiksa dg: pivd l5_si dorsomedijalis praecipuel dex. Lubmboischialgia 1 dex chr. Radiculopatiha si dex. Dobijala sam blokade, inekcije i fizikalnu terapiju. I daje imam bolove. Molim vase misljenje.

    Odgovoreno: 31. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Potrebno je ustanoviti da li je uzrok vaših tegoba diksus hernija i da li se savetuje operativno lečenje. Javite se neurohirurgu koji će to uraditi na osnovu pregleda vas i vaših snimaka. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm