Od pre par dana tistanje u kicmi, trnjenje i slabost levog stopala! Mr ls ukazuje na diskhernijaciju sa descenzusom na l4/l5 vise levo! Misljenje o konzervativnom ili operativnom lecenju!

    Odgovoreno: 24. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Na osnovu 2 reda sene daje mišljenje za operaciju. Kod potpunog padanja stopala poptpuni oporavak se očekuje ako se operacija izvede unutar 2 nedelje. Hirurg koji pregleda vas i vidi snimak odlučuje o hitnosti operacije. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu
      http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm