Na magnetnoj rezonanci dijagnoza je polidiskopatija. Operisana sam prošle godine avgusta meseca zbog diskus hermije na l5 s1 zbog ekstrurzije. I dalje imam probleme sa desnom nogom u smislu ukocenosti i utrnutosti noge. Sta sada da radim?

    Odgovoreno: 10. 07. 2010.
    • Poštovana,
      Treba da odete neurohirurgu da vas pregleda i odredi dalju dijagnostiku radi utvrdjivanja razloga tegoba. Potrebno je utvrditi da li su tegobe rezultat oštećenja živaca i ako jeste koji je njihov razloga. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm