Postovani, imam trideset godina i pusac sam ne bavim se teskim fizickim poslovima. Zadnjih desetak dana imam jace bolove u obe noge. Ne bolujem od ni jedne bolesti. Juce sam radio rtg l/s dela kicme i nalaz je sledeci: lako suzen iv prostor izmedju l5 i s1. Da li je ta dijagnoza vezana za moj problem i da li treba da obavim jos neke preglede i snimanja? Pozdrav

    Odgovoreno: 01. 07. 2010.
    • Poštovani,
      Rentgenski snimak je samo jedan od pregleda u odgovoru na pitanje koji je uzrok vaših bolova i kako se leči. Ovaj rtg snimak ne govori skoro ništa o razlozima bola. Potreban je, za početak, detaljniji uvid u vaše tegobe i neurloški pregled. Time se bave neurohirurzi, fizijatri ili neurolozi. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm