Postovani, imam dijagnozu diskushernije, pocela da primam novalg. I diklofen i odreagovala sam na njih a posle toga su mi davali trodone, ketanol, i dr. Medjutim to je samo neznatni oporavak i to dok sam pod terapijom a kad prestanu injekcije bol se vrati i tako vec 20dana. Sta mi vi preporucujete, unapred hvala?

    Odgovoreno: 26. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Lečenje zavisi od nalaza koji dobijamo pregledom vas i vaših snimaka. Ukoliko je diskus hernija razlog vaših bolova i ukoliko oni ne mogu da se reše konzervativno preporučuje se operacija. Radi se o rutinskoj operaciji sa odličnim rezultatima kada se operacija uradi na vreme i pri pravim indikacijama. O tome vam može reći samo neurohirurg koji vidi vaše snimka i ostalo. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/diskus_hernija. Htm