Pitanje za pomoc mojoj mami. Moja mama je imala u januaru operaciju tumora mozga uradjena je posoperativno zracenje i sada smo poceli hemioterapiju stanje je sve teze nemoze da govori i nefunkcionise desna ruka. Na skeneru se pokazao ponovo tumor molimvas pomozite sta dalje ja se zovem mile nisavic unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Dalja terapija i prognoza zavoise od mnogih faktora: tipa tumora, stepena malignosti, tipa operacije, koliko je prošlo vremena od operacije, doze zračenja, njenog sadašnjeg stanja,. . . Kao što vidite postoje brojne nepoznanice. Savetujem da se bratite neurohirurgu sa punom dokumentacijom. Više o ovome sam pisao na strani http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/tumori_mozga. Htm