Postovani dr. Vec duzi vremenski period se ne uspesno lecim od dijagnoze cervikalni sindrom. Zapravo nijedan lekar nije ozbiljno shvatio moj problem ocigledno jer mi nije dao da uradim snimak niti nalaz kicme vec onako da kazem odokativno i na izgled mojih tegoba dobila sam vezbe grupne, masazu, elektro terapiju i laser, ali na zalost to trenutno samo pomogne i posle opet isto. Meni se sada poceo javljati bol u desnoj saci izmedju srednjeg prsta i palca zapravo kada zelim nesto da uzmem, podignem ili stegnem i to veoma tup i jak bol! Takodje bol u lobanji vise u desnom delu, bol je jako neprijatan kao da mi nesto smeta u tom delu i na dodir jako boli. U ramenu i duz plecke bol je konstantan i nikada skroz ne prolazi. Molim vas ako ikako mozete da mi date dobar savet i ovim putem pomognete! Zahvalna unapred! S'postovanjem!

    Odgovoreno: 17. 06. 2010.
    • Poštovana,
      Pregled od strane neurohirurga bi sigurno pomogao da se uputite na dalja ispitivanja. U vašem slučaju se najčešće razmatra emg ruku i snimak vratne kičme magnetnom rezonancom. Ipak pregled može otkriti druge razloge vašeg stanja, pa treba od njega krenuti. Više o ovoj temi sam pisao na sajtu www. Neurohirurgija. In. Rs