Postovanje! Imao sam operaciju u decembru mesecu, cak dva puta zaredom. Na otpusnici pise, interhemilaminectomial3 et l4l. Sin, foraminotomial4-l5l. Sin, microdiscectomial4-l5. Zeleo bih da mi to prevedete na srpski, sta je to meni radjeno. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 23. 05. 2010.

Komentari na pitanje: #61566

    • Endre kocis 25. 06. 2010.

      Hvala na odgovoru, ali sam mislio da cete malo deteljnije da objasnite, zato sam i postavio to pitanje, posto moj operater nista nece da mi objasni