Postovani, ja vas molim da ove nalaze koje sam vam poslala pogledate i kazete mi da li je to previse hitno za raditi ili mogu da cekam 2 mjeseca kad trebam ponovo uraditi ct nalaz. . . . . Zapravo to se radi o mojoj mami ona je 68god. . . . Relativno je mlada za takvu bolest to me jako brine pa vas ponovo molim da uzmete u razmatranje hvala. . . . .

    Odgovoreno: 19. 05. 2010.
    • Poštovana,
      Da bi smo odgovorili na vaša pitanja bilo bi potrebno da pogledamo sve snimke i pregledamo mamu. Ukoliko je potrebna operacija ove bolesti ona je rutinska i ima dobre rezultate. Očigledno lekari koji je leče smatraju da još postoji šansa da se bolest izleči bez operacije. Više o ovoj bolesti sam pisao na sajtu www. Neurohrurgija. In. Rs.