Imam 20 godina i pre dva dana sam na klizanju pao na potiljak. To vece mi je bilo dobro ali sam se sutradan osetio lošije i otisao sam do urgentnog centra. Nisu me snimili, rečeno mi je da se odmorim, mada osećam i dalje blagu slabost, malaksalost, umor i uopšte se osećam lošije nego pre pada, ne osećam nikakav bol ni mučninu, nemam ni vrtoglavicu. Šta mi predlažete da uradim?

    Odgovoreno: 19. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Ovaj sajt ne pruža mogućnosti dijagnostike i lečnja na daljinu već informisanja u vezi podataka koje pacijent već ima. Uopšteno vam mogu reći da su tegobe koje opisujete uobičajene nakon povreda koju ste imali i traju nekoliko dana. Pogotovo ih potencira zabrinutost. Za sve ostale detalje pitajte na kontroli.