Postovani; imam jake bolove u lumbalnom delu kicm. Uradio sam snimak mr ipo izvestaju radiologa u pitanju je polidiskopatija. Lecim se banjsikim lecenem i u tom periodu bolovi prestaju, ali ne i trnjenje stopala i bol u peti. Pa me intersuje misljenje neurohirurga i dali ce doci do pogorsanja sobzirom da radim fizicke poslove (poljoprivreda) . Unapred hvala!

    Odgovoreno: 07. 04. 2010.
    • Poštovani,
      Kod dugotrajnih značajnih bolova postoji opasnost da bol postane bolest za sebe. Postavlja se pitanje koji je razlog utrnulosti i bolu u stopalu i peti kod vas. Najčešće se radi o pritisku na koren živca s1 od strane diska. Da li je to uzrok i kako ga lečiti može vam reći samo neurohirurg koji vas je pregledao i video snimke. Više o vom problmu sam pisao na strani diskus hernija sajta www. Neurohirurgija. In. Rs