Postovani doktore kojadinovicu mnogo vam hvala na ovako brzom odgovoru to nama koji se borimo s ovom opakom bolescu zaista puno znaci otac je za sad dobro dobio je terapije 4 puta po dvije tablete dexamethason uz ranibos kao zastitu za zeludac i dvaput dnevno ciprol tablete 500 mg. Nakon prvog dana koristenja ciprol a dobio je jak osip po ledjima pa je preporucena promjena tih tableta zanima me da li smije koristiti neke preparate za poboljsanje imuniteta poput ecomer a za koji sam cuo da je jako dobar i dali mu je neurohirurg trebao propisati neke citostatike i da li mu oni mogu ista pomoci? Puno pozdrava i jos jednom hvala sto ste nasli vremena da mi odgovorite

    Odgovoreno: 15. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno ste već primetili da ovde ne dajemo konkretne savete za lečenje. Svaki lekar koji je pregledao vašeg tatu i njegove nalaze može bolje doneti zaključke od mene, pošto ja znam samo ono što ste vi napisali. Želim tati i vama sve najbolje.