Molim vas da mi kazete na koji nacin i kako se radi ova operacija i kakav je oporavak i ako mozete da mi preporucite lekara. Nalaz je sledeci: nmr endokranijuma ukazuje na tumor u mozdanom parenhimu frontoparijetalno levo. Hvala unapred

    Odgovoreno: 16. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Operacija i prognoza zavis najviše od tipa, veličine i lokalizacije tumora. Verovatno se radi o rutinskoj operaciji, pa mislim da možete da se obratite neurohirurgu u najbližem centru. Detalje operacije možete procitati na sajtu www. Neurohirurgija. In. Rs.