Ve molam objasnete mi koga se ugraduva pumpa vo glavata zaradi hidracefalus dali se sece samo glavata ili se sece i na stomakot i za kolku vreme ke zarasne luznata a me interesira dali otkako ke se stavi treba da se menuva doktorot kaza deka ke ugraduva plasticna od 20 sm blagodaram za izcrpnite odgovori od vasa strana pozdrav makedonija

    Odgovoreno: 08. 11. 2009.
    • Poštovani,
      U prethodnom postu smo vam dali odgovore na osnovna pitanja u vezi operacije hidrocefalusa i dali sajt gde o tome možete više saznati. O detaljima operacije je najbolje da razgovarate sa ordinirajućim neurohirurgum