Poštovani,
    Pre mesec dana operisao sam diskus herniu vratnog dela kičme i ubačen mi je transplantant koštanog dela tkiva. Bolela me je leva ruka i posle operacije nastavlja da boli. Posle operacije pada mi gornji kapak na levom oku. Imam nesiguran hod u nogama. Da li možda znate zašto me i dalje boli ruka i koji je razlog padanja kapka? Koje lekove upotrebljavati za to?
    Unapred zahvalan. Pozdrav

    Odgovoreno: 07. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Razloga za pogoršanje može biti mnogo i svakako treba da se javite neurohirurgu koji Vas je operisao. On će videti da li se radi o očekivanoj reakciji na operaciju ili o nekoj komplikaciji. Samo informacije o tome kakav je bio nalaz pre operacije (neurološki deficiti, snimak magnetne reznance), koji je nivo operisan i kojom metodom, nalaza nakon operacije (magnetna rezonanca, neurološki pregled) može dati odgovor na Vaša pitanja.
      Pozdrav.