So pocit ve molam da mi odgovorite.
    Na 4 april ja sam operirana l5-s1i imam citavu godinu opet bolovi i problema si nogama. Pre jedne nedelje bila sam na magnetnom rezonansom i pokazalo je na nivu l4-5 i l5/c1vidlive degeneracii na i. V. Diskusi so diskus hernii gr. 3 na oba nivoa. I. V. Prostor l5/ c1 lako stisnet. Ve molam za odgovor i sovet. Silvija so pocit
    Hvala.

    Odgovoreno: 07. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Hirurg koji Vas jeoperisao treba da Vas pregleda i vidi Vaše snimke i na osnovu toga kaže da li je uzrok bolova u ponovni pritisak diska na korene živaca ili ne. Ukoliko jeste da li je to tolikog stepena da je potrebna nova operacija. Ako je potrebna nova operacija da li trena operisati na tom ili drugom nivou.