Poštovani dr.
    Ja sam već slala nalaz MRI vrata ali poslje operacije diskus hernije ali nisam navela sve pa sam Vam ponovo pisala ali nikako da dobijem odgovor meni su odstranili disk između c4c5 ali nisu ništa zamijenili umijesto diska pa mi se sad stanje pogoršalo doktor mi predlaže ponovo operaciju da mi ugradi zamijenski disk ali kaže da je operacija veoma rizična pošto sam ja iz Bihaća a liječim se u Sarajevu zadnji put kad sam bila dr. je žurio i nije mi objasnio ono što mene zanima pa molim Vas sa vi to uradite koji je rizik ako se operišem a koji ako ne jer ja već sad patim od užasnih bolova u vratu i plećkama a i noge i ruke mi užasno trne a pošto sam i psihički veoma loše spavati nikako ne mogu pa mi doktor prepisuje Prazine od 100 mg ali ponekad mi ni one ne pomažu molim Vas recite mi šta da radim ja sam već dobila odgovor na pitanje uz koje sam napisala nalaz mri vrata ali pošto nisam sve objasnila nisam dobila odgovor koji me zanima i molim Vas da mi kažete koliko su ti umijetni diskovi od najmanje pa do najveće cijene.
    Unaprijed hvala mnogo. Pozdrav od Sanele iz Bihaća.

    Odgovoreno: 02. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam kome ste pisali. Uglavnom lekar koji Vas je operisao najbolje zna da proceni indikaciju za reoperaciju i rizik od nove operacije. Nije mi jasno zašto je ona u Vašem slučaju rizična. Sama po sebi to nije operacija većeg rizika. Moraćete detaljno da ga pitati sve ono što ste ovde pitali jer će Vam on najbolje odgovoriti na pitanja.
      Pozdrav.