Poštovani,
    Ja imam problema sa kičmom radio sam snimke i na osnovu tih pojedini doktori su mi rekli da sledi operacija. Šta se dešava meni je problem 4. i 5. pršljen "diskovi" i bolovi u levoj nozi i stopalu a zadnja 3 meseca je u otrnula bukvalno mogu prste da mi odseku. Da li može nešto putem određenih terapija, banja ili je to pod noz neophodno.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 30. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Doktori koji Vas pregledaju i vide Vaše snimke će proceniti da li su diskus hernija i oštećenje korena živca toliko G stepena da je neophodna operacija. Češće je indikovana operacija ako je bol duži od 3 meseca, postoji značajnije oštećenje korena živca i/ili postoji velika diskus hernija. Više o indikacijama za operaciju možete čitati na mom sajtu www.neurohirurgija.in.rs