Poštovani dr.,
    Zanima me koja je najbolja klinika za lečenja tumora na mozgu u evropi, ili u svijetu? Čula sam za Italiju ili Englesku.
    Hvala mnogo!

    Odgovoreno: 06. 07. 2009.
    • Poštovana,
      Klinike na kojima sam bio oduševljen lečenjem tumora mozga, i gde sam se i sam školovao, su: hannover (klinka ini), tubingen, meinz, Beč. Naravno postoje i druge. Operacije čestih tumora mozga se uspešno izvode u velikom broju stranih i domaćih centara. Neki centri su specijalizovani ili imaju velika iskustva u lečenju pojedinih retkih tumora ili tumora komplikovanih lokalizacija.