Poštovani,
    Moja ćerka od 12 i po godina ima bolove u donjem delu leđa prema repnoj kosti samo kada dugo sedi ne često, i ispupčenje koje je vidljivo, neurohirurg u Nišu je pogledao i rekao da je to zato što je mršava i kod nje je to malo izraženije kaže nije ništa opasno da li bi trebalo ići na dalje pretrage?
    Hvala

    Odgovoreno: 04. 06. 2009.
    • Poštovani,
      teško je na osnovu par redova biti precizan. Ipak na osnovu onoga što ste napisali složio bih se sa kolegom iz Niša. Odveo bih dete ponovo na pregled ako bi se tegobe intenzivirale ili ne bi prolazile.