Poštovani,
    Imam veliki problem sa kičmom od 2008. Oštećeni su mi prvi i drugi pršljen. I od tada imam neprestalne bolove. Doktori su mi prepisali lekove i to --- tramal gouttes--- ali mi ni oni ne pomažu. Molim za odgovor
    Unapred zahvalna G. Gajic

    Odgovoreno: 13. 05. 2009.
    • Poštovani,
      Žao mi je ali je malo podatala da bih Vam dao ikakav savet. Hirurg Vam je, verovatno, rekao da li su oštećenja pršljenova za operaciju ili ne. Što se tiče bola lekaru koji se bavi terapijom vašeg bola recite da prepisani lekovi ne deluju.
      Pozdrav.