Postovanje,r
    odjak mi je doziveo saobracajnu nesrecu,povredjena mu je jagodicna kost.Lekari su ga pre tri dana operisali u Vrbasu,dva dana nakon nesrece.pre operacije mu nisu radili ni ct ni snimak i on je upao u komu i jos nije dosao sebi.Sada kazu da je imao potres mozga i da je ct u najboljem redu koji je radjen posle operacije.Dali treba da se uradi magnetna rezonanca i dali su smeli da ga operisu pre svih potrebnih analiza.svi organi su mu potpuno zdravi,ct uredan sta savetujete da covek prezivi

    Odgovoreno: 20. 03. 2009.
    • Kolege u Vrbasu će sigurno ispitati sve potencijalne uzroke komatoznog stanja kod Vašeg rodjaka. Dijagnostika komatoznog stanja se izvodi prema dobro poznatom algoritmu. Ukoliko postoji potreba biće konsultovani i neurohirurzi iz KC Vojvodine sa kojima postoji odlična saradnja. Ima veoma malo podataka da bih se usudio da Vam bilo šta sugerišem.