Dobar vece. Dr prije neki mjesec odjednom mi se zamantalo crno na oci ali nisam pao. . Sredio sam se pijuci vodu i tako malo stabilizirao. Nakon toga sam par dana povracao i vrtoglavice su mi bile ostale. Kod cetri doktora sam iso kazu nista stres. Jedni su rekli bili virus stomacni i tako. . Vrtoglavice su skoro nestale ali javila se uzasna bol u potiljku i malo u vratu. Imam emr snimajje tek u cetvrtak. . Posto sam ocajan od tih bolova mi se izgleda nesto aktivira i nestaje mi zraka. Vjerovatno strah i sve. To udupla kod mene. Imo sam nezgodu prije 7 godina i imao sam neki hematom. Koji su mi uspjesno uklonili nije se nalazio na mozgu nego na nekoj ovojnici u glavi. Iso sam na pregled i sve je ok bilo nakon jedno pola godine. Od tad jednom mi je se zamantalo samo bilo i to je to. I neznam sta da radim prije svadbe na dva dana me sve spopalo nevjerujem da ims ista veze sa stresom ili necim. Molim vas da mi odgovorite hvalaa

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovani,
      Ako ne prodje javite se na pregled kod specijaliste za lecenje bola. Verovatno nije glavobolja koju je tesko izleciti. Vise detalja imate na sajtu http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/hirurgija_bola. Htm