Spondilogeno bubrenje l5-s1 iv diska, blako aplatira duralnu vrecu i prikazuje blazu intraformaminalnu kompromitaciju lijevog l5 korjena 2. Anularno bubrenje l4-5 iv diska, blago aplatira duralnu vrecu i prikazuje blazu intraformaminalnu kompromitaciju desnog l4 korjena 3. Alularno bubrenje l3-4 iv diska bez znacajnih kompresivnih manifestacija pitanje: šta poduzeti? Hvala

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Opise svih pojmova imate na sajtu koga smo zbog ovakvih pitanja i postavili. Adresa sajta je http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/hirurgija_bola. Htm sto se tice uzroka tegoba za njegovo odredjivanje i uspesno lecenje najvazniji je pregled vas i vasih snimaka. Javite se specijalisti za lecenje bola u kicmi.