Kako lečiti spazam mišića (kičma) ako su isključena neurološka oštećenja. . (mr glave) , pregled 3 neurologa. . Imala sam terapiju kod fizijatra ali najviše mi je pomogao kortikosteroid (dve lokalne doze) . . . Da li je moguće izaći iz lavirinta?

    Odgovoreno: 30. 11. 2014.
    • Poštovana,
      Najbolje je da se javite specijalisti za lecenje bola da se odredi da li je misic uzrok bola i koji, da li je u pitanju upala i sta do nje dovodi. Adresa sajta sa vise detalja je http: //www. Neurohirurgija. In. Rs/hirurgija_bola. Htm