Postovani. Zanima me da li se bavite simptomaticnim Tarlovim cistama ? Hvala Vam

    Odgovoreno: 02. 06. 2023.

Komentari na pitanje: #212011

    • Ciste najverovatnije vrse kompresiju. Kada su poceli simptomi tj bolovi u repnoj kosti tada su poceli i problemi sa besikom. Radjene su sve moguce analize sto se tice besike i sa te strane je sve u redu, zato sumnjam da dve ciste uz s3 pretiskaju i nerve za besiku. Bolovi i problemi brzo progresuju pa me zanima da li je uopste moguca operacija Tarlovih cisti kod nas ?