Поштовани, добро вече.. Унапред хвала на одговору!

    Пишем Вам са Косова, моје име је Жарко Симијиновић, имам 38 година.

    Урађен ми је магнет мозга без контраст, због великих вртоглавица, констатована ми је: --Ретероцеребрална циста, димензије 17х16х20мм ; --Ретециона циста у десном максиларном синусу, димензија око 14х16х16мм.

    Након пет месеци, одрађен ми је Цт мозга, са контрастом, где ми је показало следеће вредности: --Интерхемисферична циста инфратенторијално величине 3 цм..

    Замолио бих Вас да ми одговорите да ли је циста од првог до другог налаза порасла, да ли је опасно и како се лечи ?

    Хвала Вам на одговору, срдачан поздрав!