Srdačan pozdrav vama . Da li bi ste mogli da mi objasnite nalaz MR Vratnog dela kičme?

    Odgovoreno: 02. 06. 2023.
    • Dobar dan! Vaš zaključak kaže da postoje degenerativne promene na vratnom delu kičme, ali nema očiglednih znakova kompresije nervnih struktura! Dakle, podaci vašeg pregleda moraju se uporediti sa kliničkim manifestacijama, ako imate samo bolove u vratnoj kičmi, onda je ovo situacija za konzervativno lečenje, ako imate bol ili utrnulost u rukama, onda to znači da će vam možda trebati hirurško lečenje!