imam ukljesten zivac izmedju 4 i 5 prsljena..bolovi vec dva mjeseca ..terapija odradjena malo je smo pomoglo...sta da radim....????

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Poštovani,
      dajte malo više podataka da bih mogao nešto preciznije da Vam kažem: opis tegoba, kada i kako su pocele, nalaz EMNG i pregleda na magnetnoj rezonanci, cime se lecite i koliko dugo, koliko godina imate, cime se bavite, da li bolujete jos od necega ... Srdačan pozdrav.

Komentari na pitanje: #4735

    • Već duže vremena imam problema sa trnjenjem prednjeg dela stopala prsti na obe noge radio sam mag rezonancu i ustanovljeno 4 i 5 pršljen. Bio u banji na terapiji na magnetima, struji kao i u kadi medjutim bez znakova poboljšanja.