recite mi koji su simptomi akustikus neurinoma ili tumora slusnog zivca

    Odgovoreno: 23. 04. 2008.
    • Poštovani / poštovana, zbog mogućih neprijatnosti do kojih može da dovede fenomen koga nazivamo psihička indukcija, smatram da nije dobro da Vam direktno odgovorim na ovo pitanje. Morate mi verovati da je to u Vašem interesu. Ako imate konkretan problem vezan za određene tegobe, nejasnoće u objašnjenju nalaza, razjašnjenju tegoba koje osećate ili mogućnostima njihovog lečena, slobodno se javite. Srdačan pozdrav.