Radim u jp direkciju de ima repetitor udaljen od sela oko15km u sredistu sume gde se radi danju i nocu a ja posto imam strah bili su me predlozili da budem cuvar pa vas molim da mi odgovorite dali kada im kazem da me je stvarno strah dali moze da me na silu nateraju a ja na sam pomisao pocinje da me steze u grudi i da drhtim i da naglasim da imam visok pritisak i pijem lekove unapred zahvalan za odgovor

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Nemate razoga za strah. Udaljenost od repetitora je veoma velika da bi mogli da imate bilo kakve posledice. Probleme koje imate pokušajte da rešite unutar radne organizacije, ako za to postoje uslovi / premeštaj na drugo radno mesto ili sl.