Postovani, moje pitanje je sledece. U decembru sam dozivela povredu na radu pad niz stepenice i zadobila fractur procesusa spinosusa l5. Moj fizijatar mi je odredio 30 dana fizikalne th medjutim prvostepena lekarska komisija mi je posle cetit dana terapije zakljucila bolovanje. Sta da radim dalje? Unapred zahvalna na odgovoru

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovana,
      Sa nalazima o povredi i predlogom vašeg fizijatra obratite se institutu za medicinu rada "dr dragomir karajović" žalbom i zahtevom za ocenu radne sposobnosti / preko vašeg izabranog lekara/