Postovani, imam dijagnozu morbus renalis chronicus, gradius 5 n18. 5, anemia, non specificata h90. 3. Moje je pitanje dali sa ovom dijagnozom mogu da zatrazim invaldsku penziju. Hvala

    Odgovoreno: 24. 07. 2015.
    • Poštovani,
      Preporuku za invalidsku penziju daće vam lekar spec. Nefrolog, a sa tim mišljenjem preko vašeg izabranog lekara obratite se institutu za medicinu rada "dr dragomir karajocić" za dalju obradu i ocenu radne sposobnosti.