postovani doktore, javio mi se mali otok sa leve strane, oko ugla vilice, ne vidi se mnogo golim okom ali ga osecam kao otok, tacno kod ugla leve vilice i ispod uha. Moze da se oseti dodirom. Interesuje me zbog cega mi se to pojavilo i da li je potrebno da se obratim lekaru???Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Postovani!
      Imajuci u vidu regiju koju pominjete u Vasem pitanju, mogu Vam reci da veci broj razloga postoji koji moze da dovede do pojave takve promene. Stoga Vas molim javite se vasem doktoru, koji ce Vas uputiti maksilofacijalnom hirurgu koji ce sprovesti adekvatnu dijagnostiku i lecenje.
      Srdacan pozdrav!
      Dr Krasic