Idem u prvu godinu srednje skole i imam problem sa izgovorom slova š. Šuškam kad pričam i to mi smeta. Da li ce to tokom vremena prestati ili moze nekako da se odmah izleci?

    Odgovoreno: 12. 04. 2012.

Komentari na pitanje: #97724

    • Dipl. logoped Smilja Majević 12. 01. 2017.

      Poštovana, ako budete vežbali redovno i uporno, ispravićete svoj izgovor u potpunosti. Samo ne odustajte!

    • Imam probleme kod govora. Šučkam kad izgovaram: s, ś, ili ć . Išla sam kog logopeda na časove i naučila da ih izgovaram, ali ne znam da ih upotrebim kad izgovaram neke reči u kojima se nalaze po 2-3 slova. Da li će prestati ili neće? Želela bih znati jer mi se  deca rugaju.