Gde? Kako? I dali je moguce?, da obavite pregled moga sina. Dete ima 2 god. I 6 meseci ima fond od oko dvadesetak reci, oponasa zivotinje, ali i dalje nesklapa recenice?

    Odgovoreno: 24. 02. 2011.
    • Poštovani,
      Pregled je moguće uraditi. I u vašem slučaju neophodno. Logopedi rade u domovima zdravlja, u bolnicama (ako živite u unutrašnjosti) . U beogradu postoji zavod za psihofiziološke poremećaje i govornu patologiju (kralja milutina 52); ako niste beogradski osiguranik, potreban vam je uput.