1. Savet kako izleciti ne mogucnost izgovaranja reci i mucanje? 2. Problem imam od svoje 7-me godine i dan danas 3. Napeta situacija ne mogu da izgovaram reci i trazim neku srodnu rec koja je meni lagana za izgovaranje. Pred grupom ljudi strah od govora i ne mogucnost izgovaranja 4. Nisam koristio nikakvu terapiju 5. Nisam radio ni ispitivanja ni pretrage 6. Nemam nalaze 7. Ne bolujem ni od jedne druge bolesti 8. Niko ne boluje od slicne bolesti 9. Pusim, popijem pivo 10. Logoped s nadom da ce te mi pomoci u napred zahvalan

    Odgovoreno: 16. 02. 2010.
    • Poštovani,
      Javite se logopedu u svom domu zdravlja i krenite sa terapijom mucanja. Nisu vam potrebni nikakvi nalazi, ni pretrage. Ishod terapije zavisi od stručnosti logopeda i vašeg rada i vežbanja kod kuće, a ne od drugih bolesti, broja popušenih cigareta i popijenih flaša piva.