Imam 3 godisnju cerkicu koja jos ne govori samo izgovara po neku rec kako mama, tata. Napravili smo sva ispitivabja i kazu da je sve u redu. Isli smo kod logopeda i kaze da je dete mrzljivo sta da radim. Hvala

    Odgovoreno: 30. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Ne znam šta znači to da je "dete mrzljivo". Takva dijagnoza ne postoji. Po ovome što ste napisali vaše dete ima veliko kašnje na planu govora i jezika. Sa njom treba što pre krenuti i raditi. Potražite drugog logopeda koji neće bežati od posla, i koji će raditi sa vašim detetom.