Moj 12-ogodisnji sin je bio na pregledu kod logopeda u beogradu i preporucena mu je vezba tri puta nedeljno. Posto smo iz sombora, nemoguce mi je da dete vodim u beograd toliko cesto, a u somboru smatraju da su zavrsili sa terapijom, molim vas da me uputite na neku ustanovu u vojvodini gde bi se mogli obratiti. Unapred zahvalna majka aleksandra djuricic.

    Odgovoreno: 15. 01. 2010.

Komentari na pitanje: #49948

    • Logoped ima u apatinu odlicna je sa decom, ja moga malog vodim redovno. Radi u zabavistupcelica. Probajte kod njih da odvedete dete. Sretno!!!