Poštovana,
    Kod mene je problem što ne mogu izgovoriti dobro slovo S.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 05. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da nije u pitanju samo glas S, već vam sigurno problem predstavljaju i Z i C. S obzirom na godine, sigurno imate 20 i/ili više, potrebno je mnogo rada i upornosti. Ali trud će se isplatiti. Morate se obratiti logopedu koji će Vam, u zavisnosti od toga na koji način vi to nepravilno izgovarate, pokazati na koji način ćete pristupiti korekciji.
      Pozdrav.