Postovani, Imam sina 2 godine. Jedino sto izgovara je mama i baba. I brblja po malo ,kad on hoce,na svom 'bebecem' jeziku. Da li mislite da treba da posetimo logopeda? S' postovanjem D.Natasa

    Odgovoreno: 10. 03. 2022.
    • Poštovana Nataša,

      Obratite se logopedu što pre. Već je prisutno kašnjenje u govoru, a svakim danom će ono postajati sve veće. Da bi vaše dete što pre sustiglo vršnjake (koji sada već uveliko pričaju rečenice), javite se logopedu i obavezno počnite sa stimulativnim

      tretmanom.