Postovanje pitanje a koji vazi i za majke dete 3godine kasni u razvoju dase razumemo negovori slab kontakt sa ocima nesto razume a vise ima da nerazume slabo se druzi sa decom samo sa sekom i batom ide na casove kod defektologa dete nema Autizam dali ste neke od majke imali problem takav a daje danas sve uredu sa detetom da se ponasa kao i druga deca da pricaju da mozete reci kao da nista od toga nije bilo...Moli za odg jedna zabrinuta majka

    Odgovoreno: 18. 12. 2021.
    • Poštovana,

      Nemoguće je dati prognozu šta će biti i kojim putem će ići detetov razvoj. Najvažnije jeste da ste prepoznali problem i radite na njegovom rešavanju tako što redovno idete kod logopeda/defektologa i sve savete i smernice koje dobijete od stručnog lica sprovodite kod kuće. Budite uporni i ne odustajte.